Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Sõudmise ja aerutamise klubi Tartu kutsub Emajõe maratonile (2017-09-06 15:08:35)

 

16. septembril toimub 35. Emajõe maraton, kuhu oodatakse osalema kõiki veespordihuvilisi.

 

Võistlus toimub 56 km ja 37 km pikkusel distantsil algusega vastavalt kl 10.00 ja 11.00. Emajõe maraton on võimalus nautida maalilist Emajõge ning pista rinda oma ala parimate süstasõitjate, kanuutajate ja sõudjatega. Lisainfo aadressilwww.saktartu.ee/emajoe-maraton.

"Emajõe maraton on jõukohane kõigile ning heaks ettevalmistuseks raskematele maratonidele," julgustab maratonil osalema pikaaegne aerutamise treener Henn Hollo. "See maraton on parajalt pikk, rahuliku vooluga, madalama veetaseme korral näeb kauneid liivakaldaid. Kui on aega vaadata," lisas Hollo.

Emajõe maraton on sobilik nii neile, kes soovivad nautida päeva vee peal koos sõpradega, aga ka neile, kes soovivad endale väljakutset esitada. Vastavalt võimetele saab valida kahe distantsi vahel: kell 10.00 start Jõesuust 56 km ja lühem distants kell 11.00 Rekult 37 km. Finiš on Sõudmise ja Aerutamise klubi Tartu paadisillas avatud kuni 17.00ni, kus kõiki osalejaid ootab medal, soe supp ja saun. Auhinnad on välja pannud Tahe Outdoors ja Euronics.

Emajõe maraton algas soovist luua Tartu maratoni kõrvale samaväärne maraton aerutajatele. Algselt oli maraton suunatud vaid sportlastele. Tänu oluliselt parematele ja kiirematele matkapaatidele on tänaseks muutunud maraton populaarseks ka harrastajate seas. Möödunud aastal osales 65 alust 103 sportlasega. Emajõe maratoni korraldajaks on Sõudmise ja Aerutamise klubi Tartu.

35. Emajõe maratoni toetavad: Tartumaa Spordiliit, Tartu Linn, Tahe Outdoors, Euronics.

Maratoni osalustasu on kuni 14. septembrini 5 eurot noortel ja 7 eurot täiskasvanutel. Registreerumiseks teha pangaülekanne SAK "Tartu" a/a-le EE247700771001975719 (selgitusse "Emajõe Maraton 2017" ja osaleja(te) ees- ja perekonnanimi koos sünniaastaga) ja saata kviitung aadressile sak@saktartu.ee.

Lisainformatsioon: Rait Merisaar, SAK "Tartu" spordijuht, e-post: sak@saktartu.ee

Koduleht: www.saktartu.ee/emajoe-maraton
Sündmus Facebookis:
 http://bit.ly/EmajõeMaraton35

 

Allikas: Tartu uudised 6.9.2017

 

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.