Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaamet kutsub maakondlikele keskkonnahariduse infopäevadele (2017-09-04 15:42:25)


Õppeprogramm Räpina jäätmeklassis. Foto: Rein Kalle

Ootame kõiki lasteaia- ja klassiõpetajaid, loodusainete õpetajaid, koolijuhte ja teisi keskkonnahariduse edendajaid osalema infopäevadel, mis toimuvad 5. septembrist 5. oktoobrini iga maakonna keskuses või selle lähedal.

"Nagu tavaliselt, pakume ka seekord võimalust silmast silma kohtuda looduskeskuste esindajate ning teiste keskkonnahariduslike tegevuste pakkujatega. Kutsume kuulama ja vaatama, mida uut ja põnevat saab õppimisvõimaluste täiendamiseks kasutada. Sel korral toimub aga tegevuste pakkujate tutvustus messi vormis: osalejad saavad ringi liikuda ja suhelda just neid huvitavate keskuste esindajatega," selgitas Maris Kivistik, Keskkonnaameti keskkonnahariduse osakonna juhataja.

Lisaks saavad huvilised ülevaate keskkonnahariduse olukorrast riigis. Pärast messi võtab sõnajärje üle Keskkonnaministeeriumi keskkonnateadlikkuse nõunik Asta Tuusti, kes kõneleb looduskeskuste ja koolide koostööst ning kutsub kaasa mõtlema, millised peaksid olema keskkonnahariduslike õppeprogrammide põhimõtted ning kuidas need sobituvad Eesti haridussüsteemi. Parema üksteisemõistmise ning tulemuslikuma koostöö huvides tasub kindlasti selgeks saada, millised on looduskeskuste ja koolide vastastikused ootused.

"Samuti ootame kõigi infopäevadel osalejate panust keskkonnahariduse tegevuskava elluviimiseks. Arutleme, millised on õppeasutuste ja looduskeskuste ootused KIKi keskkonnateadlikkuse programmile, kuidas tagada keskkonnahariduse kõrge kvaliteet ja anda tagasisidet õpitule ning kogetule," selgitas Maris Kivistik.

Infopäevade toimumiskohad, ajad ja päevakava leiab Keskkonnaameti kodulehelt. Infopäevadel osalemine on kõigile tasuta, ent eelnevalt tuleb registreeruda.


Allikas: Keskkonnaameti 04.09.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.