Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Uus heliplaat tutvustab öist Eesti loodust (2017-08-15 15:05:51)

 

Hääled öös esikaas

 

Koos ajakirja Eesti Loodus augustinumbriga ilmus Eesti looduse suviseid ööhääli tutvustav CD „Hääled öös‟. Tuntud loodushäälte lindistajate Veljo Runneli ja Fred Jüssi salvestuste vahendusel saab tutvuda näiteks hariliku ja rohelise lauluritsikaga, tikutaja ja mudanepiga, sikuvastsetega jt. Plaadilt leiab ka verd tarretama paneva hundi ulgumise, mida ei soovita kuulata nõrganärvilistel.

 

Lisaks annab Eesti Looduse augustinumbri põhilugu esmakordselt rohkem kui 50 aasta jooksul põhjaliku ja nüüdisaegse ülevaate Eesti ritsikate ja tirtsude liigilisest mitmekesisusest ja juhised liikide eristamiseks. Liikide häälitsusi saab kuulata lisatud heliplaadilt, aga neist saab aimu ka loo juures avaldatud helide ostsillogrammidest.

 

Heliplaadi ja ajakirja põhiloo on koostanud Veljo Runnel. Plaadi ja ajakirja väljaandmist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

 

Eesti Looduse augustinumber koos heliplaadiga on saadaval suuremates toidukauplustes, R-Kioskites, Apollo raamatupoodides jt Lehepunkti müügikohtades ning Loodusajakirja e-poes. E-poest on võimalik plaati soetada ka eraldi plaadina ning koos e-ajakirjaga digikogumikuna.

Ajakirja, plaadi ja helinäidetega saab tutvuda www.loodusajakiri.ee ja http://e-pood.horisont.ee/cd-haaled-oos-tutvustus/

 

MTÜ Loodusajakiri on alates 2001. aastast andnud välja ajakirju Eesti Loodus, Eesti Mets ja Horisont, venekeelset kogumikku Gorizontõ Estonii, artiklikogumikku „Lehed ja tähed“ ning „Looduse raamatukogu“ väljaandeid.

 

Allikas: MTÜ Loodusajakiri, 15.8.17 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.