Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaministeeriumi 33. nädala eelinfo (2017-08-14 08:10:52)

Teisipäev, 15. august

- Keskkonnaamet ja Keskkonnaministeerium korraldavad teisipäeval Keskkonnaameti Pärnu kontoris (Roheline 64) ja kolmapäeval (16.08) Keskkonnaministeeriumis (Narva mnt 7a) kõigile huvilistele veeteemalised teabepäevad, et anda ülevaade veeseisundi heaks ellu viidud tegevustest 2016. aastal ja plaanitavatest tegevustest 2018-2019. aastal.


- Algusega kl 15 toimub Keskkonnaministeeriumi I korruse saalis "Kiirgusohutuse riikliku arengukava 2018-2027, Radooni riikliku tegevuskava ja Radioaktiivsete jäätmete riikliku tegevuskava" keskkonnamõju strateegilise hindamise (KSH) programmi avalik arutelu. Strateegilise planeerimisdokumendi lähteülesande ja KSH programmiga on võimalik eelnevalt tutvuda Keskkonnaministeeriumis (Narva mnt 7a, Tallinn) tööaegadel ja veebilehel http://www.envir.ee/et/kmh-teated.

Neljapäev, 17. august

- Algusega kell 17 toimub Nohipalos, Põlvamaal RMK Nohipalo triatlon. Ühisstart antakse Nohipalos, Valgjärve parklas. Distantsid: ujumine 300 m, jalgrattasõit 20 km ja jooks 5 km.

Laupäev, 19. august

Elistveres toimub loomapargi päev, kus tutvutakse loomapargi köögipoolega, valmistatakse talgulistega loomadele toidupoolist ja peetakse piknikku. Osalemine on tasuta, registreerimine www.rmk.ee/mis-on-puude-taga/. Elistvere loomapargi päev on sissejuhatus 21.-27. augustil toimuvale sünnipäevanädalale.

Allikas: Keskkonnaministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.