Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei tõhustab inimeste ja sõidukite kontrolli (2017-07-28 09:27:19)
 

Seoses Ameerika Ühendriikide asepresidendi visiidiga kontrollib politsei reedest esmaspäevani tavapärasest rohkem inimesi, sõidukeid ja nende dokumente.

Visiidiga seoses kontrollitakse tavapärasest rohkem nii Tallinna sadama kui lennujaama kaudu Eestisse saabujaid, mistõttu tuleks reisijatel olla valmis täiendavateks kontrollideks ning selleks tavapärasest veidi enam aega varuda. "Politseinikud võivad pistelist reisidokumentide kontrolli teha ka Euroopa Liidu liikmesriikidest saabujate osas. Seega on tarvilik, et igaühel oleks kindlasti käepärast kehtiv reisidokument, milleks on pass või ID-kaart," ütles Põhja prefektuuri operatiivjuht Ivo Utsar.

Samuti kontrollivad patrullid tavapärasest enam Eesti-Läti piiriäärsetes maakondades liikuvaid inimesi ja sõidukeid. "Tihedama kontrolli eesmärgiks on tagada suurem turvalisus visiidi ajal ja takistada nende inimeste liikumine, kelle reisi eesmärk on kahtlane või kes võivad kujutada ohtu avalikule korrale ja teistele inimestele. Ka pöörame tähelepanu sellele, et reisijate valduses ei oleks ohtlikke ja keelatud esemeid," selgitas Utsar.

Inimestel, kes liiguvad neil päevadel Eesti-Läti piiriäärsetes maakondades, tuleb kaasas kanda kehtivat isikut tõendavat dokumenti. Mootorsõidukijuhtidelt oodatakse ka vastava sõiduki dokumentide olemasolu.


Allikas: PPA 28.7.2017 pressiteade

 

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.