Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 30. nädala eelinfo (2017-07-24 00:01:12)


Esmaspäev, 24. juuli

-minister Tarmo Tamm puhkab 24. juulist‒3. augustini.

Kolmapäev, 26. juuli

· 26.28. juulil toimub Tartus Eesti EL Nõukogu Eesistumise raames Maaeludirektorite mitteametlik kohtumine, kus osalevad EL liikmesriikide põllumajanduse- ja maaelu juhid. Kohtumise teemaks on e-põllumajandus ja innovaatilised lähenemised.

Maaeluministeeriumist osalevad kohtumisel kantsler Illar Lemetti, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban, maaelu arengu osakonna juhataja Merle Saaliste ja teadus- ja arendusosakonna juhataja Külli Kaare.

Neljapäev, 27. juuli

· Tartus Dorpat konverentsikeskuses (Turu 2) toimub Eesti EL Nõukogu eesistumise raames Maaeludirektorite mitteametlik kohtumine. Kohtumise teemaks on e-põllumajandus ja innovaatilised lähenemised.

Ettekandeid teevad Maaeluministeeriumi põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ja teadus- ja arendusosakonna juhataja Külli Kaare, Euroopa Komisjoni esindajad, Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) peadirektori asetäitja Ahti Bleive ning Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Roomet Sõrmus.

Päevakavas on ka töögrupid, kus näiteid Eestist tutvustavad Martin Rand (Vitalfields Eesti), Kadri Allik (Põllumajandusuuringute Keskus), Riinu Lepa (Tagurpidi Lavka).

Reede, 28. juuli

· Tartus toimub Eesti EL Nõukogu eesistumise raames Maaeludirektorite mitteametlik kohtumine. Külastatakse Eesti Maaülikooli, kus tutvutakse võimalusega kasutada droone seireks ja täppisviljeluseks. Samuti külastatakse Ülenurmel asuvat Põllumajandusmuuseumit.

Allikas: Maaeluministeeriumi pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.