Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Päästeamet: Päästeamet saadab humanitaarabina Ukrainasse kolm demineerimisbussi (2017-07-12 12:02:48)


Demineerimisbussid.


Lähiajal jõuavad Ukrainasse humanitaarabina kolm Päästeameti kasutuses olnud multifunktsionaalset demineerimisbussi. Humanitaarabina Ukraina eriolukordade ametile üle antavad demineerimisbussid tõhustavad Ukraina humanitaardemineerimist. Bussid läbisid Eestis tehnilise ülevaatuse ja on valmis koheseks kasutamiseks Ukrainas. Busside turuväärtus kokku on 12 200 € ning busside saatmiskulud tasub Välisministeerium.

Päästeameti peadirektor Kuno Tammearu kohtub kolmapäeval Kiievis eriolukordade ameti juhtidega humanitaarabi üleandmiseks ja teeb ka ülevaate Päästeameti tegevusest. Kuno Tammearu sõnul oli Eesti taasiseseisvumise järel humanitaarabi väga oluline Päästeameti ülesehitamisel. "1990-ndatel aastatel kui Päästeamet alustas oma tegevust, toetati Päästeametit humanitaarabiga põhiliselt Soomest ja Rootsist, alates 2000 aastast oleme tehnika soetamiseks kasutanud EL-i struktuurtoetuste fonde," sõnas peadirektor Kuno Tammearu. " Nii nagu varem aidati meid, on meil nüüd omakorda võimalus ja kohustus anda abi teistele riikidele," lisas Kuno Tammearu.

Allikas: Päästeameti 12.07.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.