Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluminister Tamm tutvustab täna Euroopa Parlamendis Eesti eesistumise prioriteete (2017-07-11 11:04:46)

Maaeluminister Tarmo Tamm viibib täna Brüsselis, kus tutvustab Euroopa Parlamendi põllumajanduskomitees Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise prioriteete põllumajanduses.

Eesti prioriteetide hulka põllumajanduse valdkonnas kuuluvad Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika kaasajastamine ja lihtsustamine, Omnibusi faili kiire menetlemine, võitlus üleilmselt kasvava antimikroobikumiresistentsusega, Euroopa Liidu põllumajandussektori jätkusuutlikkuse ja konkurentsivõimelisuse säilitamine, avatud kaubanduspoliitika ja tootjate positsiooni tugevdamine tarneahelas. Samuti peab Eesti eesistujana oluliseks turuolukorra muutuste teema tõstatamist, muldade jätkusuutlikku kasutamist, üldise teadlikkuse tõstmist taimetervise valdkonnas ja arutelusid kaasaegseid digitaalseid võimalusi arvestavate tõhusate kontrollimeetmete kasutuselevõtuks.

Brüsseli visiidi raames kohtub maaeluminister Tarmo Tamm ka Euroopa Parlamendi põllumajanduse ja maaelu arengu komisjoni liikme Ulrike Mülleriga. Maaeluministrit saadavad Brüsselis toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban, kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron ning eurokoordinatsiooni osakonna juhataja Madis Pärtel.

Allikas: Maaeluministeeriumi 11.07.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.