Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Eesti Maaülikoolis on pingelisim konkurss veterinaarmeditsiini erialale (2017-06-29 09:50:26)


Eesti Maaülikoolis oli 28.06.2017 seisuga kõrgeim konkurss (4,34 avaldust kohale) veterinaarmeditsiini õppekavale, millele järgneb loodusturismi õppekava (3,60) ja keskkonnakaitse õppekava (3,42).

"Kui möödunud on pool vastuvõtuperioodist, näitab juba mitmendat aastat järjest suurt kasvutrendi huvi veterinaarmeditsiini eriala vastu," ütles Eesti Maaülikooli vastuvõtu peaspetsialist Eda Aitsen. "Kui avalduste arv näitab tavapäraselt suurt tungi maamajandusliku ettevõtluse ja finantsjuhtimise ning keskkonnakaitse erialale, siis rõõmustav on näha huvi kasvu insenerierialade - maaehituse ning vesiehituse ja veekaitse vastu, kus on oodata varasemast kõrgemat konkurssi." Viimaste erialade lõpetanute järele on tööandjate seas väga suur nõudlus. Magistriõppes on nii avalduste arvu kui konkursi poolest populaarseimad kaugõppe erialad - majandusarvestus ja finantsjuhtimine, ökonoomika ja ettevõtlus ning energiakasutus.

Kokku on praeguseks maaülikoolis esitatud kõrghariduse esimese astme õppekavadele 1294 avaldust ning magistriõppesse 236 avaldust. Maaülikool ootab avaldusi 19 bakalaureuse-, rakenduskõrghariduse- ja integreeritud õppe õppekavale ning 18 magistriõppekavale.

Vastuvõtt Eesti Maaülikooli kestab 5. juulini. Sisseastumisavaldusi võetakse vastu nii sisseastumisportaali www.sais.ee kaudu kui Eesti Maaülikooli peahoones (tööpäeviti kell 9.00-15.00, Kreutzwaldi 1a, ruumis 104).

Allikas: Eesti Maaülikooli pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.