Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Eesti Maaülikool võtab vastu enam kui 1100 tudengit (2017-06-22 16:41:00)

Eesti Maaülikool ootab tänasest alates avaldusi 19 kõrghariduse esimese astme õppekavale (709 õppekohta) ning 18 magistriõppekavale (392 õppekohta). Sisseastumisavalduste vastuvõtt Eesti Maaülikoolis kestab 5. juulini, doktoriõppe 24 õppekohale saab avaldusi esitada kuni 15. augustini
.
"Eesti Maaülikool pakub kvaliteetset haridust kõikidel õppeastmetel, meie eeliseks on kindlasti praktiline suunitlus," ütles õppeosakonna peaspetsialist Eda Aitsen. Ta lisas, et maaülikooli lõpetajad on tööturul hinnatud ning arvestades kogu maailmas toimuvaid muutusi, aitavad just suurepäraste teadmistega eksperdid leida lahendusi keskkonnaprobleemidele ning panustada jätkusuutlikesse ja innovaatilistesse lahendustesse.
Eelmisel aastal olid Eesti Maaülikoolis kõrgeima konkursiga toiduainete tehnoloogia, keskkonnakaitse, loodusturismi ja veterinaarmeditsiini õppekavad.
​Sisseastumisavaldusi võetakse vastu sisseastumisportaali www.sais.ee kaudu. Kellel ID-kaart puudub või on vaja sisseastumisandmeid täiendada, saab esitada nii avalduse kui täiendavad dokumendid ka Eesti Maaülikooli peahoones vastuvõtulauas (tööpäeviti kell 9.00-15.00, Kreutzwaldi 1a, ruumis 104).​
 
Allikas: Eesti Maaülikooli 22.06.2017​​ pressiteade
Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.