Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Riigikogu keskkonnakomisjon kutsus kokku ümarlaua hõberemmelga asjus (2017-06-22 09:25:00)


Riigikogu keskkonnakomisjoni esimees Rainer Vakra kutsus neljapäevaks, 22. juuniks Toompeale kokku ümarlaua, et arutada ja leida lahendus Tallinna Haabersti ristmiku laiendamisel tekkinud ummikseisule, kus vastasseisus on langetamisele määratud puude kaitsjad ja linnaametnikud.

„Tänaseks juba nädalaid kestnud protest Haabersti hõberemmelga ümber vajab mingisugust lahendust,“ selgitas Vakra. „Meie komisjoni soov on lõpetada see ummikseis ning leida olukorrale väljapääs, millega võiksid nõustuda kõik osapooled. Äsja vastuvõetud metsaseadus suurendab oluliselt kohalike omavalitsuste õigust ja vastutust otsustada linnades raietööde üle, mis on kindlasti üks ümarlaua arutelu lähtepunkt.“

Keskkonnakomisjoni arutelu toimub neljapäeval, 22. juunil kell 9.30 Riigikogus ning sellel osalevad Keskkonnaministeeriumi looduskaitse osakonna juhataja Taimo Aasma, Tallinna Kommunaalameti juhataja asetäitja Reio Vesiallik, Tallinna Keskkonnaameti haljastuse osakonna juhataja Kristiina Kupper, Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson, Tallinna Ülikooli keskkonnakorralduse professor Helen Sooväli-Sepping ja arborist Heiki Hanso.

Allikas: Riigikogu uudised

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.