Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei otsib 11-aastast Arvit (2017-06-19 15:28:18)Politsei käivitas otsingud selgitamaks eile päeval Jõgeva linnas kodust lahkunud 11-aastase Arvi asukohta.

Jõgeva politseijaoskonna politseimajor Üllar Sõmera ütles, et tegu pole esimese korraga, kus lähedased lapse leidmiseks politseilt abi paluvad. "Ette on tulnud sedagi, et poiss ei veeda ööd oma kodus, kuid politsei kaasabil on ta seni alati kiirelt üles leitud või ise tagasi koju jõudnud," rääkis Sõmera.

Ta lisas, et praegugi kontrollivad politseinikud kohti, kus Arvi võiks olla. "Teame, et poiss liigub pigem omapäi ja otsib ulualust kortermajade trepikodades, parkides või muudes sellistes kõrvalistes kohtades," kirjeldas Sõmera. "Kui märkate Jõgeva linnas või selle läheduses heledapäist poissi, kel on seljas särk, jalas lühikesed tumedad püksid ning plätud, palun andke sellest politseile teada," kutsus politseijuht linlasi appi.

Abistavat infot võtab vastu hädaabinumber 112.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti 19.06.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.