Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu jagab ukrainlastele jäätmemajanduse ja kaasamiskogemusi (2017-06-16 16:40:37)

Sel nädalal Eestis õppereisil viibivad Ukraina kodanikuühenduste esindajad tutvusid neljapäeval ja reedel Tartu jäätmemajanduse ja kaasamiskogemustega.

Ligi 30 keskkonna- ja kogukonnatemaatikaga tegeleva ühenduse esindajat tutvuvad Eestis kodanikuühiskonna toimimise ja siinsete kogukondlike tegevustega. Samuti huvitab ukrainlasi, kuidas toimub omavalitsuste ja vabaühenduste omavaheline koostöö ning elanike kaasamine linnajuhtimisse.

Neljapäeval Tartu Loodusmajas toimunud kohtumisel tutvustati Ukraina külalistele Tartu jäätmemajanduse korraldust ning seejärel külastati Tartu jäätmejaama.

Täna said ukrainlased ülevaate Tartu nutika linnaosa (SmartEnCity) projektist ning Tartu kaasavast eelarvest ja elanike kaasamisest linna üldplaneeringu protsessis.

Ukraina kodanikuühenduste esindajate õppereis Eestisse toimub rahvusvahelise energeetikateemalise projekti raames, mida rahastab Norra keskkonnaministeerium.
 
Allikas: Tartu uudised
Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.