Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
MAAELUVÕRGUSTIK: Võrgukiri nr 21 (2017-06-01 00:22:45)

FOOKUSES: Euroopa innovatsioonipartnerlus põllumajanduse arenguks - sammuke edasi!

Euroopa Komisjoni Põllumajanduse- ja maaelu peadirektoraat (DG-ARGI) ja EIP-AGRI teeninduspunkt korraldasid 10.-11. mail 2017 seminari "Liikudes EIP-AGRI rakendamises sammukese edasi" ("Moving EIP-AGRI implementation forward"). Eestist osalesid seminaril Helena Pärenson, Maaeluministeeriumist, Barbi Maramaa PRIAst ja Konstantin Mihhejev, Maamajanduse Infokeskuse Maaelu- ja innovatsioonivõrgustiku osakonnast.

Seminari eesmärgiks oli soodustada erinevate sihtrühmade vahelist suhtlemist ja õppida üksteiste vigadest. See aitab ette valmistada elujõulisi EIP-töörühmi, mis oleksid taotlemisel edukad.

Komisjoni ettekandest selgus, et koostöö põllumajandustootjate ja teadlaste vahel on endiselt nõrk. Tõdeti ka, et sünergia riiklike maaelu arengukavade ja Horisont2020 programmi vahel ei ole hetkel tugev. Selleks, et EIP-rakendamine Euroopas oleks edukas, peavad EIP-grupid tekkima vastavalt alt-üles põhimõttele ning juhtroll peab olema kindlasti põllumajandussektori esindajate käes.

Lugu saab edasi lugeda SIIT...


Võrgukirja saab lugeda SIIT...

Allikas: Maamajanduse Infokeskuse teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.