Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Riigikogu rahandus- ja majanduskomisjonid kohtusid transpordi- ja logistikasektori erialaliitude esi (2017-05-20 07:59:12)


Arutelu fookuses oli 2016. ja 2017. aastate vedelkütuste aktsiisi tõus ning 2018. aastal planeeritavad bensiinide aktsiisi tõusud. Erialaliitude esindajad on seisukohal, et aktsiisitõusust tulenev kütuse hinnatõus pärsib Eesti transpordisektori arengut oluliselt. Transpordi- ja logistikasektori esindajad tegid ettepaneku vähendada vedelkütuse aktsiisi määrasid Eestis naaberriikidega samale tasemele, eelkõige Lätiga.
Kohtumisel osalesid Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsiatsiooni juhatuse aseesimees Lauri Latt, DPD Eesti tegevjuht Rainer Rohtla, Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni info ja veolubade osakonna juhataja Ermo Perolainen, Autoettevõtete Liidu direktor Villem Tori, Eesti Õliühingu juhatuse liige Toomas Saks, Rahandusministeeriumi tolli- ja aktsiisipoliitika osakonnajuhataja Marek Uusküla, osakonna peaspetsialist Lauri Lelumees ja fiskaalpoliitika osakonna analüütik Kadri Klaos.

Allikas: Riigikogu uudised

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.