Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Rahvusvahelisel konverentsil on arutluse all bioenergeetika ja säästlik tootmine​ (2017-05-10 08:53:31)

11.-13. mail toimub Eesti Maaülikoolis kaheksas rahvusvaheline teaduskonverents "Biosystems Engineering 2017". Sel aastal on fookuses bioenergeetika.

"Tegemist on konkreetses biomajanduse valdkonnas Balti- ja Põhjamaades suurima konverentsiga. Juba kaheksas konverents näitab järjepidevust - ettekannete ja publikatsioonide tase on kõrge, igal aastal on lisandunud ka osalejaid uutest riikidest ja ülikoolidest," ütles Eesti Maaülikooli tehnikainstituudi direktor Margus Arak.

Tehnikainstituudi poolt korraldataval sündmusel astuvad üles 160 enam kui 30 riigi teadlast, kes esitavad oma uurimistulemusi erinevates biomajandustehnoloogiate valdkondades. Lisaks bioenergeetikale tehakse ettekanded ka näiteks tootmistehnika, taastuvenergeetika, kütuste ja sõidukite, toiduteaduse, ergonoomika ja majanduse sektsioonides.

"Konverentsil tegeletakse ühiskonnale oluliste küsimustega nagu biokütused, taastuvenergeetika ja säästlik tootmine," rääkis Arak.

Plenaaristungil teevad ettekandeid biokütuste kasutamise ja tootmise, põllundustehnika ja ergonoomika valdkondade juhtivad teadlased Inglismaalt, Rootsist ja Hollandist.

Allikas: Eesti Maaülikooli 10.05.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.