Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 15. nädala eelinfo (2017-04-10 01:17:58)

Esmaspäev, 10. aprill
 • maaeluminister Tarmo Tamm, kantsler Illar Lemetti, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ja kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron kohtuvad ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Paloga, et arutada mahemajanduse tervikprogrammi rahastamisvõimalusi ning Eesti toidusektori ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) koostöövõimalusi ekspordi suurendamiseks.

 • kell 11.30 osalevad maaeluminister Tarmo Tamm, kantsler Illar Lemetti, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ja toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai Maaeluministeeriumi väikeses saalis toimuval põllumajanduse ja maaelu arengu nõukogu istungil. Kõne all on Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) tuleviku teemad.

 • maaeluminister Tarmo Tamm osaleb 10.-11. aprillil Sagadi mõisas (Lääne-Virumaa, Vihula vald) toimuval valitsusliikmete eelarvestrateegia seminaril.

 • kell 13 osaleb Toomas Kevvai Maaeluministeeriumi suures saalis toimuval uute aretustehnikate seminaril, mida viivad läbi Uute Aretustehnikate Platvormi (New Breeding Techniques Platform) esindajad.

 • kell 11 osalevad kalamajanduse osakonna juhataja Ain Soome ja kalamajandusosakonna nõunik Keno Kaasiksoo piirkondlike kalavarude ja kalanduse õigusaktide teabepäeval Kuressaares hotell Arensburgi seminarisaalis (Lossi 15), kus tutvustavad püügiandmete esitamise korda ja mobiilirakendust PERK, mis on esimene püügiandmete esitamise rakendus Euroopas.

 • Maaeluministeeriumi toiduohutuse osakonna toidu üldnõuete büroo peaspetsialistid Külli Johanson, Siret Dreyersdorff ja Külli Suurvarik teevad ettekande Eesti Maaülikooli tehnikamajas (Tartu, Kreutzwaldi 56/1) toimuval käitlejate infopäeval "Toidualase teabe esitamine".

 • teadus- ja arendusosakonna juhataja Külli Kaare, peaspetsialist Maarja Malm ja nõunik Sirli Pehme kohtuvad Tartus Eesti Maaülikooli (Kreutzwaldi 1a) esindajatega.

Kolmapäev, 12. aprill

 • maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Pärnus Nooruse majas (Roheline 1) toimuval Pärnumaa Talupidajate Liidu korralisel üldkoosolekul, kus räägib Maaeluministeeriumi tegevustest, toetusvõimalustest 2017. aastal, Euroopa Liidu ühisest põllumajanduspoliitikast (ÜPP) ja põllumajandussektori olukorrast.

 • põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osaleb Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja (EPKK) lihatoimkonna koosolekul, kus on teemaks lamba- ja veiseliha sektori toetused.

 • teadus- ja arendusosakonna Külli Kaare, peaspetsialist Maarja Malm ja nõunik Sirli Pehme kohtuvad Tartus Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Teadusagentuuri (Soola 8, Tartu) esindajatega.

Neljapäev, 13. aprill

 • maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja valitsuskabineti nõupidamisel.Allikas: Maaelumministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.