Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Esmaspäeval algab Tartu Kaarsilla remont (2017-04-08 09:35:21)


Esmaspäeval, 10. aprillil algab Kaarsilla ümberehitus ja sild suletakse liikluseks orienteeruvalt kella 11-13 vahel. Sild jääb suletuks rekonstrueerimise lõpuni ning avatakse taas oktoobris.
.Rekonstrueerimise käigus remonditakse silla põhikonstruktsioonid ja laiendatakse silda mõlemalt poolelt meetri jagu. Välja ehitatakse uued peale- ja mahatulekud ning silla kesklinnapoolses osas ka kaldapromenaade ühendav sillaalune kergliiklustee. Samuti tulevad sillale uued valgustus- ja elektrisüsteemid.

Kaarsilla remont kestab sügiseni - uuenenud sild on kavas liikluseks avada oktoobris.

Linnavalitsus loodab, et tartlased suhtuvad mõistvalt remondiga kaasnevatesse ebamugavustesse, mida tekitab silla ajutine sulgemine. Remondiperioodil on Emajõe ületuseks võimalik kasutada kaht lähedalasuvat silda, Võidu silda või Vabadussilda. Pärast ümberehitust muutub see kesklinna üks olulisemaid ühendusteid kõigi liiklejate jaoks turvalisemaks ja mugavamaks

Kaarsilda remondib AS TREV-2 Grupp, tööde maksumus on 779 967 eurot. Omanikujärelevalvet teeb AS Taalri Varahaldus ja rekonstrueerimisprojekti autor on OÜ Tinter-Projekt.

Allikas: Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.