Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Kaarsild suletakse remondiks 10. aprillil (2017-04-04 16:58:44)


Esmaspäeval, 10. aprillil algab Kaarsilla ümberehitus ja sild suletakse. Kaarsilda ootab ees põhjalik uuendamine - sild ehitatakse laiemaks ning rajatakse uued peale- ja mahaminekud. Sild jääb suletuks kogu remondi ajaks, mis kestab eeldavalt kuni oktoobrikuuni.


50ndate lõpul ehitatud jalakäijate sild on juba aastaid olnud põhjaliku remondi ootel. Rekonstrueerimise käigus on kavas lisaks silla põhikonstruktsioonide remondile seda mõlemalt poolelt meetri jagu laiendada, et liiklejaid paremini ära mahutada. Sillale ehitatakse ka uued peale- ja mahatulekud, mis on mugavad nii rattureile kui lapsekäruga või ratastoolis liikujaile. Kesklinna-poolses osas ehitatakse välja kaldapromenaade ühendav sillaalune kergliiklustee. Sillale tulevad ka uued valgustus- ja elektrisüsteemid.

Kaarsilla remont kestab sügiseni - uuenenud sild on kavas liikluseks avada oktoobris.

Linnavalitsus loodab, et tartlased suhtuvad mõistvalt remondiga kaasnevatesse ebamugavustesse, mida tekitab silla ajutine sulgemine. Remondiperioodil on Emajõe ületuseks võimalik kasutada kaht lähedalasuvat silda - Võidu silda või Vabadussilda. Pärast ümberehitust muutub Kaarsild, mis on kesklinna üks olulisemaid ühendusteid, kõigi liiklejate jaoks turvalisemaks ja mugavamaks.

Kaarsilla remondi riigihanke võitis AS TREV-2 Grupp, tööde maksumus on 779 967 eurot. Omanikujärelevalvet teeb AS Taalri Varahaldus. Rekonstrueerimisprojekti autor on OÜ Tinter-Projekt.

Allikas: Tartu Linnavalitsuse 04.04.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.