Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Pikendatakse Looduse Aasta Foto 2017 piltide vastuvõtmist kolmapäeva, 5. aprillini (2017-04-04 08:14:35)

Pikendame Looduse Aasta Foto 2017 piltide vastuvõtmist kolmapäeva, 5. aprillini

Meie algse plaani järgi lõpeb tööde vastuvõtmine täna, 3. aprillil 2017. Tänavusel konkursil võtame esmakordselt vastu ka liikuvaid looduspilte. Kuna tööde hoogne laekumine algas alles nädalavahetusel, siis otsustasime fotovõistluse huvides tööde esitamise tähtaega pikendada veel kaks päeva.

Täname kõiki loodusfotograafe, kes on juba oma pildid esitanud ja palume teil oma loomingu paremiku esitamist meie võistlusele jätkata.

Tänavune fotovõistlus on pühendatud laste ja noorte kultuuriaastale. Julgustame osalema ja palume teid innustada ka tuttavaid kooliõpilasi, kes loodust pildistavad.

ˇürii Rein Marani juhtimisel asub tööle reedel. Võitjad kuulutame välja ja Tantsivaid Hunte jagame 30. aprillil Estonia kontserdisaalis. Auhinnad panevad välja meie kauaaegsed koostööpartnerid ja toetajad Eesti Energia, Canon, Overall, Fotoluks, Sigma, Stora Enso, Kunda Nordic Tsement ja paljud teised. Loodame, et selleks ajaks on valmis ka uus Loodusfoto Aastaraamat 2017, kus kõik ˛ürii poolt tunnustatud tööd kenasti sees.

Looduse Aasta Foto 2017 kohta leiab lisainfot ning fotosid saab üles laadida aadressil laf.looduseomnibuss.ee. Üleslaadimine suletakse 5. aprillil 2017 kell 22 .

Allikas: Looduse Omnibussi uudised

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.