Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 14. nädala eelinfo (2017-04-03 00:12:55)

Esmaspäev, 3. aprill

  • maaeluminister Tarmo Tamm, kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ning eurokoordinatsiooni osakonnajuhataja Madis Pärtel osalevad Luksemburgis toimuval Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu istungil, kus põhiteemana on kõne all ühise põllumajanduspoliitika lihtsustamine.
  • maaeluminister Tarmo Tamm kohtub Luksemburgis Hispaania põllumajandusministri Isabel García Tejerinaga.
  • taimetervise osakonnajuhataja Sigmar Suu ja taimetervise osakonna nõunik Gerit Dreyersdorff osalevad Riigikogu maaelukomisjoni istungil.

Teisipäev, 4. aprill

· maaeluminister Tarmo Tamm kohtub Strasbourgis Euroopa Parlamendi põllumajanduse ja maaelu arengu komisjoni aseesimehe Paolo de Castroga; põllumajanduse ja maaelu arengu komisjoni liikmete Albert Dessi ja Ulrike Mülleriga ning Eesti Euroopa Parlamendi liikmete Marju Lauristini, Jana Toomi ja Kaja Kallasega. Kõne all on Eesti Euroopa Liidu eesistumise ajal menetluses olevad eelnõud, eelkõige ühise põllumajanduspoliitika tulevik.

· kalamajanduse osakonnajuhataja Ain Soome osaleb Riigikogu keskkonnakomisjoni istungil, kus arutatakse kalapüügiseaduse ja Euroopa Liidu kalanduskontrolli määruse kohaselt harrastuspüügil püütud kala turustamise keelu rakendamisega seonduvaid probleeme.

Kolmapäev, 5. aprill

  • maaeluminister Tarmo Tamm, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ning eurokoordinatsiooni osakonnajuhataja Madis Pärtel osalevad Dorpat konverentsikeskuses (Tartu, Turu 2) toimuval Eesti Euroopa Liidu eesistumise sisulise kaasamise üritusel.

  • maaeluminister Tarmo Tamm avab Põlvamaal (Vastse-Kuuste, Tööstuse) Ühistu Eesti Lihatööstuse.

  • maaeluminister Tarmo Tamm, kantsler Illar Lemetti, toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai ning teadus- ja arendusosakonna juhataja Külli Kaare kohtuvad Eesti Maaülikooli ja sektori esindajatega. Kohtumisel on kõne all on Märja katsefarmi edasised tegevused.

Neljapäev, 6. aprill

  • maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja valitsuskabineti nõupidamisel.

  • kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron osaleb Pärnu Rannahotellis (Pärnu, Ranna puiestee 5) esmakordselt Eestis toimuval Eesti Kalaliidu ja Kalanduse Teabekeskuse korraldatud rahvusvahelisel Läänemere kalandusfoorumil, mille keskne teema on Eesti ja lähinaabrite kalatööstuste väljavaated järgmisel kümnendil.

Reede, 7. aprill

  • maaeluminister Tarmo Tamm, kantsler Illar Lemetti, toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai, teadus- ja arendusosakonna juhataja Külli Kaare ja teadus- ja arendusosakonna peaspetsialist Liina Kaljula kohtuvad Eesti Piimandusmuuseumis (Imavere, H. Rebase 1) muuseumite ja valdade esindajatega. Kohtumisel on kõne all Maaeluministeeriumi haldusalasse kuuluvate muuseumite ümberkorraldamine.

Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.