Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Laanet: Sisekaitseakadeemia kolimise teema tuleks maha matta (2017-03-14 08:29:44)


Sisekaitseakadeemia kolimine on asendustegevus ja selleks ette nähtud vahendid tuleks suunata inimeste turvalisuse tagamisse või Ida-Virumaa elanike eluolu parandamisse, leiab endine siseminister, riigikogu põhiseaduskomisjoni liige Kalle Laanet (Reformierakond).

„Sisekaitseakadeemia õppehoone viimine Tallinnast Narva on leidnud laialdast vastuseisu. Jääb arusaamatuks, miks seisab justiitsminister Urmas Reinsalu selle eest põikpäiselt,“ ütles endine siseminister Kalle Laanet.

„Kolimise plaani vastu on ka siseturvalisuse valdkond ise. Palume Reinsalul lõpetada asendustegevus ja siseturvalisuse töötajate segadusse ajamine,“ lausus Laanet.

Riigikogu põhiseaduskomisjoni liige märkis, et juba 2006. aastal tehti erinevad analüüsid, mis viitavad samadele tulemustele, kuhu täna on jõutud.

„Sisekaitseakadeemia kolimine Narva ei ole põhjendatud ega mõistlik. Sellest tulenevalt tuleks lõpetada riigi ressursside väärkasutus,“ lisas Laanet.

Viis endist Eesti Vabariigi siseministrit on leidnud avalikus pöördumises, et Sisekaitseakadeemia õppehoone viimine Tallinnast Narva pole põhjendatud.

Reformierakond toetab senise kava jätkumist, mille järgi siseministeerium keskendub Tallinnas Kase tänaval asuva akadeemia ja Pärnumaal Paikusel asuva politsei- ja piirivalvekolledži hoonete renoveerimisele.

Allikas: Riigikogu uudised

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.