Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Vaniku, Pabra ja Kriiva järvejää kalurit ei kanna (2017-03-13 14:08:44)

Alates 14. märtsist on keelatud minna Vaniku, Pabra ja Kriiva järvejääle, mis on soojemate ilmadega muutunud ohtlikult õhukeseks.

Jäälemineku keeld kehtestatakse selleks, et tagada inimeste endi ohutus ning vältida traagiliste tagajärgedega õnnetusjuhtumeid. Lõuna prefektuuri piirivalvebüroo komissar Marek Klaus selgitas, et praegu on kaluritel lubatud veel mõnda aega minna Peipsi järvele, kuid seal liikudes tuleb olla ettevaatlik. "Jääluure näitas, et soojemad ilmad on ka Peipsi järvejäässe uuristanud varasemast enam pragusid ja murde. Veendusime, et jää kannab, kuid lahvanduste lähedal liikumist tuleks enda ohutuse tagamiseks kindlasti vältida," selgitas ta.

Jäälemineku eel tuleb igal juhul endale selgeks teha kohad, kus järvejää veel inimest kannab. Seda infot saab lisaks kordonitele ka politsei veebileheküljelt https://www.politsei.ee/et/nouanded/jaaolud/Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti 13.03.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.