Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 9. nädala eelinfo (2017-02-27 11:50:04)

Esmaspäev, 27. veebruar

· kell 10.00 toimub Viljandis Põllumajandusameti saalis seemnemajanduse arengukava seminar.

· kell 14 on maaeluminister Tarmo Tamme juures tutvumisvisiidil USA suursaadik James Desmond Melville Jr.

· kell 16 kohtub maaeluminister Tarmo Tamm Gruusia suursaadik Tea Akhvledianiga.

Teisipäev, 28. veebruar

· Veterinaar- ja Toiduameti peadirektori asetäitja Olev Kalda kohtub Tallinnas Austria ja Bulgaaria peaveterinaararstidega. Kohtumisel on kõne all Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ja eesistumistrio ühised prioriteedid.

Kolmapäev, 1. märts

· Toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai esineb ettekandega Eesti Maaülikooli korraldataval konverentsil "Terve loom ja tervislik toit 2017".

· kell 10 toimub Pärnus Eesti maaelu arengukava 2014-2020 mahepõllumajanduse pikaajalise teadmussiirde programmi raames korraldatav infopäev "Muudatused raamatupidamises ja maksunduses 2017". Koolitust korraldab Pärnumaa Talupidajate Nõuandekeskus OÜ.

· Veterinaar- ja Toiduameti loomakaitse büroo juhataja Tarmo Serva osaleb 1.-3. märtsini Ukrainas rahvusvahelisel piimakongressil, kus esineb ettekandega Eesti kogemustest sigade Aafrika katkuga võitlemisel.

Neljapäev, 2. märts

· kell 14.30 toimub Maaeluministeeriumi kollases saalis Euroopa Liidu teavitus- ja müügiedendusmeetme infotund. Meedet tutvustab ja küsimustele vastab Luksemburgis asuva Tarbija-, Tervise-, Põllumajandus- ja Toiduküsimuste Rakendusameti (CHAFEA) esindaja Eduardo Heras.

· kell 10 toimub Paides Eesti maaelu arengukava 2014-2020 mahepõllumajanduse pikaajalise teadmussiirde programmi raames korraldatav infopäev "Liblikõieliste (hernes ja uba) agrotehnika ning taimekaitse".

· kell 11 toimub Tartus Eesti maaelu arengukava 2014-2020 mahepõllumajanduse pikaajalise teadmussiirde programmi raames korraldatav infopäev "Põllumajandustoodete ja toiduainete kvaliteedikavad ning Euroopa Liidu geograafilised tähised". Koolitust korraldab Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda.

Reede, 3. märts

· põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osaleb Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni istungil.

Allikas: Maaeluministeeriumi 27.02.2017 eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.