Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Peipsi jääle on tekkinud praod (2017-02-10 07:28:50)


Seoses ilmastikuoludega on Peipsi järve jää põhjakaldale tekkinud praod, mis liikumist takistavad. Järvejääl tuleb olla äärmiselt ettevaatlik.

Laiad praod on tekkinud Peipsi jääle Ida-Virumaa piirkonnas. Kurult Rannapungerja suunas, 0,8 km kaugusel kaldast jookseb pragu laiusega 0,5 - 1 meetrit. Rannapungerjalt Lohusuu suunas, 0,6 km kaugusel kaldast jookseb pragu laiusega 0,5 meetrit. Remnikul, 4 km kaugusel kaldast on jäämurd liikunud ning sinna on tekkinud ligi kahe meetrine pragu. Antud kohtades on järvel lahtine vesi.

Ida prefektuuri piirivalvebüroo juht Indrek Püvi kutsub kõiki kalastajaid ja teisi jääle minejaid üles ettevaatlikkusele. "Enne jääle minekut tutvuge kindlasti jääoludega ning vajaduse korral küsige lisainfot kordonist. Ka jalgsi jääle minek tuleb kindlasti registreerida. Nii saame teid jääoludega kurssi viia ning häda korral viivitamatult abi pakkuda," lisas Püvi.

Peipsi järvele võib jätkuvalt minna jalgsi ja maastikusõidukitega.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti 10.02.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.