Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei palub abi röövimistes kahtlustatava mehe ohvrite leidmisel (2017-02-02 13:13:50)


Põhja prefektuuri kriminaalbüroo otsib kannatanuid, kes võisid langeda röövimistes kahtlustatava mehe ohvriks.

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo ametnikud pidasid möödunud aasta detsembrikuu lõpus kinni 34-aastase Nikolai, keda kahtlustatakse mitmete jõhkrate röövide toimepanemises. Nikolai on varasemalt korduvalt kriminaalkorras, nende seas vägivallakuritegude eest karistatud. Politseile teadaolevalt tegutses mees 2015. ja 2016. aastatel Tallinnas ja Harjumaal, aga ka Lääne-Virumaal Tapa kandis. Uurijatel on aga alust arvata, et tema tegutsemispiirkond võis olla laiemgi.

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juhtivuurija Hisko Vares iseloomustab mehe käekirja jõhkra ning vägivaldsena. "Ta valis ohvriteks endast nõrgemaid ja valdavalt naisterahvaid, kannatanute seas oli nii alaealisi kui ka eakaid. Käekoti, mobiiltelefoni, sularaha või pangakaartide, mida mees üritas ka kasutada, kätte saamiseks mees tõukas, lõi ja ähvardas ohvreid. Röövimistega tekitatud kahjud jäid 50-200 euro vahemikku," rääkis Vares. "Rööv on oma olemuselt väga raske kuritegu, mis võib kannatanutele jätta füüsiliste vigastuste kõrval ka emotsionaalse trauma pikaks ajaks," lisas ta.

"Hetkel kogume erinevaid tõendeid ning praegu on meest alust kahtlustada vähemalt kuues röövimises. Ent meil on põhjust arvata, et kahtlustatav on pannud toime teisigi sarnaseid kuritegusid ja kannatanuid võib olla rohkem," selgitas Vares.

Seetõttu palume kõigil, kes on fotol kujutatud mehe ohvriks langenud või kel on infot tema poolt toimepandud võimalike kuritegude kohta, anda sellest teada Põhja prefektuuri kriminaalbüroo telefoninumbril 521 2627.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti 02.02.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.