Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tänasest saavad tööstusettevõtted taotleda riigilt toetust ressursitõhusateks investeeringuteks (2017-01-30 05:56:40)

Esmaspäeval, 30. jaanuaril, kell 13.30 avavad keskkonnaminister Marko Pomerants, ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo ja Keskkonnainvesteeringute Keskuse juhatuse liige Veiko Kaufmann Energia Avastuskeskuses tööstusettevõtetele ressursitõhusate investeeringute toetamise vooru. Pärast pidulikku avamist räägivad nii ettevõtjad kui ka riigi esindajad avatava toetusprogrammi eesmärkidest. Ühtlasi on see hea võimalus saada vastused kõigile teemasse puutuvatele küsimustele oma ala spetsialistidelt.

Kuni aastani 2020 jagatakse ettevõtete ressursitõhususe parandamiseks ligi 108 miljonit eurot. Selle aasta taotlusvooru eelarve on 25 miljonit eurot ning sealt saavad investeeringuteks toetust taotleda need äriühingud, kelle põhitegevusvaldkond on toiduainetööstus, puidutööstus, paberi-ja tselluloositööstus, mineraalsete materjalide töötlemine või mäetööstus. Toetuste eesmärk on suurendada Eesti töötleva tööstuse ettevõtete ressursitootlikkust innovaatiliste lahenduste kasutuselevõtu kaudu.


Tänase ürituse kava ja registreerimisinfo on siin

Ressursitõhususe investeeringute toetamise taotlusvooru infomaterjalid on tutvumiseks üleval Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) kodulehel. Investeeringutoetuste taotluse esitamine on võimalik alates 30.01.2017.

Allikas: Keskkonnaministeeriumi 30.01.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.