Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 4. nädala eelinfo (2017-01-23 08:42:46)

Esmaspäev, 23. jaanuar

· maaeluminister Tarmo Tamm, toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai, kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ning eurokoordinatsiooni osakonnajuhataja Madis Pärtel osalevad Brüsselis toimuval Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu istungil.

· maaeluminister Tarmo Tamm kohtub Brüsselis Euroopa Komisjoni tervishoiu ja toiduohutuse voliniku Vytenis Andriukaitisega ja põllumajandusvolinik Phil Hoganiga. Kohtumistel on kõne all Eesti Euroopa Liidu eesistumisega seotud teemad.

Kolmapäev, 25. jaanuar

· kell 10 toimub Põllumajandusameti suures saalis (Saku, Teaduse 2) hormonaalsüsteemi häirivate ainete alane arutelu huvigruppidega. Lisainfo ja registreerimine: Gerit Dreyersdorff, 625 6502, gerit.dreyersdorff@agri.ee.

· kell 11 toimub Maaeluministeeriumi väikeses saalis pressikonverents, kus tutvustatakse Tartu Ülikooli poolt 2016. aastal tehtud uuringut "Hobumajanduse kaardistamine koos Eesti hobumajandust iseloomustavate mõõdikute määratlemisega".

· kell 12.30 osalevad maaeluminister Tarmo Tamm, kantsler Illar Lemetti, toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai ning põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban Maaeluministeeriumi väikeses saalis toimuval hobumajanduse nõukogu istungil.

· kell 13.30 kohtub maaeluminister Tarmo Tamm Itaalia suursaadiku Filippo Formicaga.

Neljapäev, 26. jaanuar

· maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja valitsuskabineti nõupidamisel.

Reede, 27. jaanuar

· toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai osaleb Eesti Maaülikooli kuratooriumi istungil.


Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.