Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 50. nädala eelinfo (2016-12-12 10:49:41)

Esmaspäev, 12. detsember

· toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai, kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ning eurokoordinatsiooni osakonnajuhataja Madis Pärtel osalevad Brüsselis 12. - 13. detsembril toimuval Euroopa Liidu põllumajanduse ja kalanduse ministrite nõukogu istungil.

Kolmapäev, 14. detsember

· seoses plaanilise hooldusega võib ajavahemikus kella 18.00-21.00 olla häiritud Maaeluministeeriumi veebilehe ja kliendiportaali töö.

· kell 11 toimub Maaeluministeeriumi väikses saalis toiduekspordi ümarlaud. Ümarlaual osalemiseks on võimalik registreeruda aadressil marie.allikmaa@agri.ee.

Neljapäev, 15. detsember

· põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osaleb Brüsselis toimuval toidu tarneahela teemalisel foorumil "High Level Forum for a Better Functioning Food Supply Chain".

· kell 9.30 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis infopäev, kus tutvustatakse Eesti Maaülikooli majandus- ja sotsiaalinstituudi poolt 2016. aastal "Eesti maaelu arengukava 2014-2020" raames teostatud uuringute "Maapiirkond noorte elu- ja ettevõtluskeskkonnana", "Põllumajandustootja majandustegevuse mitmekesistamine ja mitmekesistamise mõjususe analüüs", "Seakasvatussektori olukorra analüüs" ning uuringu "Aiandussektori olukord ja arengueeldused" esmaseid tulemusi.


Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.