Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Lõuna-Eesti ettevõtluse areng vajab koostööd ja kiireid ühendusteid (2016-11-30 08:14:02)


Tänasel Lõuna-Eesti ettevõtlusarengu ümarlaual räägiti kohaliku ettevõtluse konkurentsivõime suurendamisest, kõrgepalgaliste töökohtade loomisest ja ettevõtlust toetava keskkonna kujundamisest.

Tartu linnapea Urmas Klaas rõhutas, et ettevõtlust toetava keskkonna kujundamisel on võtmetähtsusega kiired ja turvalised transpordiühendused. "Kindlasti on vaja neljarealiseks kiirteeks ehitada Tallinn-Tartu maantee ning arendada kiiremaks ja tihedamaks rongiliiklus Tallinna ja Riia suunal," ütles Klaas.

Ümarlaual räägiti ka mitmest uudsest ettevõtmisest, sealhulgas Tartus asuvast SPARK Demo keskusest ning teadust ja ettevõtlust ühendavast ülikoolidevahelisest koostöövõrgustikust ADAPTER, ja nendega seonduvatest koostöövõimalustest.

"Lõuna-Eesti ettevõtluse areng ja kogu piirkonna rahva hea käekäik sõltub suuresti ühiste eesmärkide seadmisest ja nende nimel koos tegutsemisest," kinnitas Tartu linnapea.

Ettevõtlusarengu ümarlaual osalesid Tartu Ülikooli rektor Volli Kalm, Eesti Maaülikooli rektor Mait Klaassen, omavalitsusjuhid ja maavanemad, ettevõtluse tugistruktuuride juhid ja ettevõtjad.

Allikas: Tartu LV pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.