Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaministeeriumis toimub kiirgusseminar (2016-11-10 08:05:37)

Neljapäeval, 24. novembril toimub Keskkonnaministeeriumis kiirgusseminar, mille eesmärgiks on jagada informatsiooni kõigile huvilistele, kes soovivad oma teadmisi selles vallas täiendada.

Seminaril saab kuulata ekspertide ettekandeid, sh teevad Keskkonnaameti peaspetsialistid ülevaate kiirgusest, selle kasutamisest Eestis, ohutusnõuetest, kiirgusjuhtumitest ja nendeks valmisolekust.

Seminaril räägitakse radoonist meie igapäevaelus ning antakse ülevaade kiirgusvaldkonna arengutest, sh kiirgus-, tuumaohutus- ja radoonialase õigusloome uuendustest Euroopa Liidus ja Eesti tulevikuplaanidest.

Loengute kuulamine on osalejatele tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Registreerimiseks tuleb hiljemalt 21. novembriks saata e-kiri Keskkonnaministeeriumi kliima- ja kiirgusosakonna peaspetsialistile Krista Saarikule (krista.saarik@envir.ee).

Seminari päevakavaga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumi kodulehel: http://www.envir.ee/sites/default/files/paevakava_2016_24_11.pdf

Allikas: Keskkonnaministeeriumi pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.