Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Ilmus ajakirja Sinu Mets venekeelne eriväljaanne (2016-10-26 11:23:30)


Täna, 26. oktoobril ilmus ajalehe MK Estonija vahel esmakordselt ajakirja Sinu Mets venekeelne eriväljaanne Naš Les.

SA Erametsakeskus on metsaomanike õppelehte välja andnud juba enam kui kümme aastat. Eriväljaande idee sündis vajadusest pakkuda ülevaatlikku ning huvitavat infot ka vene keelt kõnelevatele kaasmaalastele. Ajakirja koostaja ning toimetaja on tunnustatud metsandusajakirjanik Viio Aitsam ja kujundaja Anna Budanova, selle tootis SA Erametsakeskus tellimusel AS Postimees Grupp. Venekeelses erilehes võtame kokku ajakirjas seni kajastatud teemad ja toome lugejateni huvitavaid fakte: räägime Eesti metsade loodusrikkustest ja puhkamisvõimalusest, aga ka metsatöödest ning ka metsa- ja puidutööstusest laiemalt.

"Mets on Eesti elanike jaoks roheline kuld - nii majanduslikus kui ka loodusrikkuse tähenduses. Juba seetõttu tasuks kõigil meil oma rahvusliku rikkuse kohta rohkem teada," ütles SA Erametsakeskus juhatuse liige Jaanus Aun. "Meie väljaanne on mõeldud kõigile vene keelt kõnelevatele kaasmaalastele, kes looduse vastu huvi tunnevad, kuid mitte ainult: siit leiab kasulikku infot ka alustav või tulevane metsaomanik. Loodetavasti sirvivad meie ajakirja needki, kes otsivad perspektiivikat tööd - tasub teada, et just metsandus ja puidutööstus pakuvad headele spetsialistidele väärikalt tasustatud tööd ja häid tulevikuvõimalusi."

Allikas: SA Erametsakeskuse 26.10.2016 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.