Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Kagu-Eestis harjutatakse piirivahejuhtumi lahendamist (2016-09-28 11:04:28)


Täna, 28. septembril viib politsei Kagu-Eestis läbi õppuse, mille käigus harjutavad Lõuna prefektuuri üksused ebaseaduslike piiriületajate avastamist.

"Kiire ja kindel tegutsemine ebaseaduslike piiriületuste korral nõuab meie ametnikelt igapäevast valmisolekut hoolimata sellest, kui suur on parasjagu vahetu surve idapiirile. Näiteks tänavu on ebaseadusliku rände juhtumite ning tabatud isikute arv idapiiril olnud langustrendis. Mõju sellele on kindlasti avaldanud piiri väljaehitamine ja toimivad valvesüsteemid, kuid samaväärselt ka piirivalvurite võime professionaalselt tegutsedes tõhusamalt tuvastada, avastada ja kinni pidada piiririkkujaid," ütles PPA integreeritud piirihalduse büroo juht Helen Neider-Veerme.

Õppuse eesmärgiks on juurutada kiiret infovahetust ning tõsta ebaseaduslikele piiriületustele reageerimise kiirust koostöös Lõuna prefektuuri erinevate üksustega. "Ebaseaduslikele piiriületustele reageerimise harjutamine on vajalik nii üksikute ebaseaduslikult saabujate kui ka vajadusel suuremate gruppide avastamiseks ja kinnipidamiseks. Erinevate politseiüksuste koos töötamine on selle eesmärgi saavutamisel võtmetähtsusega," sõnas Neider-Veerme.

Õppus kohalike elanike argitoimetusi ei sega ning muudatusi liikluses kaasa ei too. Küll tuleks arvestada, et korrakaitsjaid võib olla täna õppusest tingituna Kagu-Eestis rohkem näha.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti 28.09.2016 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.