Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaülikooli aastapäeval joostakse 65 kilomeetrit (2016-09-20 12:56:50)

Kolmapäeval, 21. septembril algusega kell 10.00 stardib Eesti Maaülikooli linnakust ülikooli 65. aastapäevale pühendatud jooks, mille raames jooksevad üliõpilased, vilistlased ja töötajad Tartu lähiümbruses teatejooksu formaadis 1-kilomeetriste lõikudena kokku 65 kilomeetrit.

Eesti Maaülikooli üliõpilasesinduse esimees Mareli Ots sõnas, et üliõpilasesindus soovis ülikooli 65. aastapäevaks korraldada midagi suurt ja enneolematut: "Joosta üheskoos Eesti Maaülikooli auks 65 kilomeetrit näitab tugevalt meie ühtekuuluvustunnet ja hoolimist oma ülikooli vastu, teisalt aga propageerib ka tervislikku eluviisi. Homme on päev, kus ühe eesmärgi nimel saavad kokku meie tudengid, töötajad ja vilistlased, unustatakse ära staatused ning joostakse nagu üks mees meie ülikooli nimel." Jooksu esimese teatevahetuse jooksevad koos üle 65 aastased vilistlased, seejärel joostakse ühekaupa.

Jooks algab Eesti Maaülikooli spordihoone parklast kell 10.00 ja lõppeb orienteeruvalt kell 17.00. Rada on koostatud maanteeameti soovituste järgi ning linnast välja Narva maanteele joostakse politsei saatel. Seejärel läbitakse kaks 30-kilomeetri pikkust ringi, ning finišeeritakse taas maaülikooli linnakus. Jooksjaid saadavad terve tee saateauto ja jalgrattur.

Allikas: Eesti Maaülikooli 20.09.2016 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.