Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Valgus kõnnib Kadriorus 2016 (2016-09-14 09:06:35)


15. septembril, kell 19 lõpetab Kadrioru park oma suve taas festivaliga Valgus kõnnib Kadriorus. Hämaras pargiruumis süttivad tuhanded küünlad ja õhtu täitub muusika ning müstikaga. Iga-aastase festivali jooksul on külastajatel võimalik näha erinevaid kodumaiseid artiste, valguslahendusi ning elava tulega kujundatud pargiruumi. 2016. aasta festivali alale on paigutatud üle 8000 küünla ja pargiruumis liigeldes saab näha erinevaid ja huvitavaid erilahendusi nii maas kui õhus.

Sellel aastal on võimalik kuulata kokku kolme kontserti Luigetiigi, Lilleaia ja Kontserdiväljaku lavadel. Õhtut alustavad kell 19 Luigetiigil Karl-Erik Taukar ja Liis Lemsalu. Kell 20 annab sooja ja südamliku kontserdi Mari Jürjens, kelle muusika ning kontsert ei suuda pargi suurimas küünlameres külmaks jätta kedagi. Õhtu suurkontsert algab kell 21 Kontserdiväljakul, kus lavale astub legendaarne ansambel Smilers akustilise kontserdiga. Õhtu lõppeb kell 22.15 Pillapalu platsil traditsioonilise ilutulestikuga.

Lisaks avab Kadrioru loss vaid sellel õhtul uksed rõdule ja katuseterrassile, kust saab suurepärase ülevaate valguse mängust ja tulede imelistest mustritest. 19.00–23.00 saab eripiletiga külastada Kadrioru lossi peasaali ja rõdu ning Lilleaia poolset katuseterrassi, kus on selleks puhuks avatud ka kohvik. Lisainfot Lossi sissepääsu ja pileti kohta leiab kadriorumuuseum.ekm.ee lehelt.
 
Parkimisest festivali "Valgus kõnnib Kadriorus" ajal. Kadrioru pargiga piirnevad tänavad on sellel õhtul avatud ainult kohalikele elanikele. Soovitame kõigil külalistel võimaluse korral liikuda festivalile ühistranspordiga. Seoses parkimiskorra muutusega festivali ajal Kadriorus ja heanaaberlike suhetega Tallinna Lauluväljakuga, saab seekord eriti mugavalt parkida just Lauluväljaku Tiigi ja Mere parklas. Lauluväljakul korraldavad parkimist parkimiskorraldajad ja on väljas ka suunavad viidad. Parkimine on tasuline. Samuti on Lauluväljakult väga mugav Kadrioru parki jalutada ja juba teel nautida linnaloodust ja valguse mänge.

Lisaks paneb turvameeskond külastajatele südamele, et festivali alal on alkoholi tarbimine keelatud, kuna tegemist on sündmusega, mis on mõeldud tervele perele.

Õhtune programm on kõigile tasuta.

Allikas: Kadrioru Park, 08.09.2016 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.