Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Eesti rahva ja riigi tulevik on kõigi piirkondade ja eluvaldkondade tasakaalustatud arengus (2016-09-06 14:11:17)

Möödunud nädalal kogunes teist korda kodanikuühiskonna erinevaid organisatsioone koondavümarlaud, mille eesmärgiks on teha valdkondade-ülest koostööd, et elu Eesti erinevates piirkondades säiliks ja areneks.


„Senised kaks kohtumist on näidanud, et nii maapiirkondade ettevõtluses, hariduses kui tervishoius on probleemid põhimõtteliselt sarnased. Piltlikult väljendudes arendatakse kõiki valdkondi Exceli tabeli järgi, mitte inimeste ja ettevõtete vajadustest lähtudes. Püüame erinevaid ameteid pidavate inimestega leida lahendusi, et maal oleksid olemas eluks vajalikud teenused, säiliksid töökohad ja meie laulupeorongkäik ei koosneks tulevikus vaid linnade esindustest,“ selgitas Eesti Põllumeeste Keskliidu juhatuse esimees Vahur Tõnissoo.


Koostöövõrgustikuga on liitunud Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidu, Eesti Arstide Liidu, Teenistujate Ametiliitude Keskorganisatsiooni TALO, Eesti Haridustöötajate Liidu, Eesti Õpetajate Liidu, kodanikualgatuse Avalikult Haridusest, Eesti Põllumeeste Keskliidu, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja, MTÜ Eesti Maaturism ja liikumise Kodukant esindajad. Järgmine ümarlaua kohtumine toimub 19. septembril, mil arutatakse Eesti tervishoiuga seotud küsimusi.


Allikas: Eesti Põllumeeste Keskliidu 06.09.2016 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.