Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 34. nädala eelinfo (2016-08-22 10:07:07)

Teisipäev, 23. august


· 23.-25. augustini kohtuvad Võrus Baltimaade ja Poola peaveterinaarid, et arutada piiriüleste loomataudide tõrjumisega seotud küsimusi ja regioonis leviva sigade Aafrika katku tõkestamise võimalusi. Eestist osalevad kohtumisel Veterinaar- ja Toiduameti peadirektori asetäitja, peaveterinaar Olev Kalda, VTA loomatervise, loomakaitse ja söötade osakonna juhataja Maarja Kristian ja Maaeluministeeriumi toiduohutuse osakonna juhataja asetäitja Pille Tammemägi.


Kolmapäev, 24. august


· Maaeluminister Urmas Kruuse osaleb Eesti Rukki Seltsi, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja ja Eesti Põllumeeste Keskliidu korraldataval suurel külvipäeval, mis juhatab sisse Eesti Rukki Seltsi algatatud aktsiooni 2018. aastaks miljoni "Juubelileiva" küpsetamiseks.

· maaelu- ja põllumajanduspoliitika asekantsler Marko Gorban avab Jänedal 24.-25. augustini toimuva LEADER rahvusvahelise koostöö laada, kus 12 töörühmas esitletakse nii Eesti kui Euroopa kogemusi LEADER-meetme rakendamisel ja arutatakse koostöövõimalusi.


Neljapäev, 25. august


· minister Urmas Kruuse osaleb Vabariigi Valitsuse istungil.

· maaelu- ja põllumajanduspoliitika asekantsler Marko Gorban osaleb Pärnumaal, Lepanina hotellis toimuval Pärnumaa Omavalitsuste Liidu seminaril, kus teeb ettekande maaelutoetuste maksmisest haldusreformi tingimustes.Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.