Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 33. nädala eelinfo (2016-08-15 07:22:15)

Teisipäev, 16. august

· Veterinaar- ja Toiduametis toimub kohtumine seakasvatussektori esindajatega. Lisainfo: VTA kommunikatsioonijuht Kersti Valde-Komp, tel. 5343 5826

· 16.-19. augustini viibivad Eestis missioonil Euroopa Komisjoni veterinaareksperdid, et analüüsida seakatku tõkestamise võimalusi. Eksperdid kohtuvad visiidi käigus kõigi sigade Aafrika katku tõrjes osalevate ametkondade, jahimeeste ja põllumajandussektori esindajatega.

Kolmapäev, 17. august

· kell 12 avab minister Urmas Kruuse Maaeluministeeriumi suures saalis Tõnis Kindile pühendatud postmargi esitluse. Postmark antakse välja Riigikantselei ja Eesti Posti koostöös ning on osa postmargiseeriast "Eesti Vabariigi riigipead 1918-2018". Tõnis Kint on olnud Eesti riigipea ametis kõige pikemat aega, olles eksiilis peaminister presidendi ülesannetes aastatel 1970-1990. Aastatel 1953-1963 oli ta põllutööminister eksiilis.

Neljapäev, 18. august

· minister Urmas Kruuse osaleb Vabariigi Valitsuse istungil.

Reede, 19. august

· AS Vireen nõukogu esimees, toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai osaleb Väike-Maarjas toimuval AS Vireen nõukogu istungil.


Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfoSisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.