Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Karusloomakasvatajad andsid üle petitsiooni (2016-08-06 10:29:44)

Karusloomakasvatajate esindajad Aado Oherd, Leander Pragi ja Aimar Altosaar andsid Ivari Padarile üle Riigikogu esimehele ja maaelukomisjoni esimehele adresseeritud petitsiooni, milles nõutakse karusloomakasvatuse keelustamise protsessi lõpetamist Riigikogus ning kindlustunnet maainimestele ja karusloomakasvatajatele, et töökohad maal säiliksid ning saaks jätkata karusloomade kasvatamisega. Petitsiooni üleandnute sõnul on karusloomakasvatus üheks võimaluseks parandada tööhõivet maal ja on seega ka oluline riigikaitse seisukohast. Karusloomakasvatus ei sõltu riigipoolsetest toetustest ning annab märkimisväärse summa ekspordibilanssi.

Ivari Padar märkis petitsiooni vastu võttes, et kui riik hakkab piirama majandustegevust, siis peavad selleks olema tugevad argumendid. Ta kinnitas, et maaelukomisjon jätkab arutelusid sügisel ning langetab oma otsuse oktoobris-novembris.

Petitsiooni tekstiga saab tutvuda siin.

Allikas: Riigikogu pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.