Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Padar kutsub kokku maaelukomisjoni erakorralise istungi (2016-07-13 00:10:16)


Riigikogu maaelukomisjoni esimees Ivari Padar kutsub 25. juulil kokku komisjoni erakorralise istungi, et arutada riigireformi tervikliku kava puudumisest tulenevaid probleeme, mida ilmestab Maanteeameti plaan vähendada juba lähiajal teenuste regionaalset kättesaadavust.

Komisjoni istungil osalevad ka riigihalduse minister Arto Aas ja maavanemate esindajad.

Padar selgitas, et tänaseks on vastu võetud haldusreformi seadus, mis on vaid üks osa kavandatavast riigireformist. „Selge on, et reformida ei tohi uisapäisa. Maanteeameti poolt välja käidud ühe ametkonnapõhine, nõrgalt argumenteeritud ja kokkuleppeid eirav lahendus on selge ohumärk ning vajab kiiret sekkumist ka seadusandja tasandil,” rõhutas Padar. Tema sõnul sai haldusreformi seadus rohelise tule just selle eeldusega, et tulevikus tehtavad muudatused kaalutakse rahulikult läbi ning viiakse ellu kompleksselt.

Maaelukomisjoni istungil arutatakse, kuidas on planeeritud tänasel päeval muu halduskorraldus, kuidas on tagatud erinevate riigiteenuste piirkondlik kättesaadavus tulevikus ning kuidas tagab riigihalduse minister reformide terviklahenduste välja töötamise. Padari sõnul on teema käsitlemine oluline ning istungil osalejate ring võib veelgi laieneda. „Ootame selgitusi eelkõige riigihalduse ministrilt,” märkis Padar.

Allikas: Riigikogu uudised

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.