Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaülikoolis on pingelisim konkurss keskkonnakaitse ja toiduainete tehnoloogia õppekavadele (2016-06-30 13:30:43)


Eesti Maaülikoolis on tänase seisuga kõrgeim konkurss (5,65 avaldust kohale) keskkonnakaitse õppekavale, millele järgneb toiduainete tehnoloogia õppekava (5,60). Viimane on ka üks nutika spetsialiseerumise erialadest, kus parimatele sisseastujatele on tagatud 160-eurone kuustipendium.

"Kui möödunud on pool vastuvõtuperioodist, näitab suurt kasvutrendi huvi veterinaarmeditsiini, keskkonnakaitse ja toiduainete tehnoloogia vastu," ütles Eesti Maaülikooli vastuvõtu peaspetsialist Eda Aitsen. "Oodatust väiksem konkurss on insenerierialadele, samas on nende lõpetanute järele tööandjate seas väga suur nõudlus." Magistriõppes on populaarseimaks maastikukaitse ja -hoolduse õppekava.

Kokku on praeguseks maaülikoolis esitatud kõrghariduse esimese astme õppekavadele 1615 avaldust ning magistriõppesse 280 avaldust. Maaülikool ootab avaldusi 20 bakalaureuse-, rakenduskõrghariduse- ja integreeritud õppe õppekavale ning 20 magistriõppekavale.

Vastuvõtt Eesti Maaülikooli kestab 7. juulini. Sisseastumisavaldusi võetakse vastu nii sisseastumisportaali www.sais.ee kaudu kui Eesti Maaülikooli peahoones (tööpäeviti kell 9.00-15.00, Kreutzwaldi 1a, ruumis 104).

Allikas: Eesti Maaülikooli 30.06.2016 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.