Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 25. nädala eelinfo (2016-06-20 00:58:18)


Esmaspäev, 20. juuni· 15.-21. juunini toimub Tallinnas Rahvusvahelise Seemnekontrolli Assotsiatsiooni ISTA 31. Kongress, kus osaleb üle 300 delegaadi enam kui 60 riigist üle maailma.· kell 15 osalevad Veterinaar- ja Toiduameti peadirektori asetäitja Olev Kalda ja Tartumaa veterinaarkeskuse juhataja Anneli Kask Tartumaal Konguta rahvamajas toimuval kohtumisel, kus annavad ülevaate VTA valmisolekust võimalike seakatku taudikollete likvideerimiseks. Kõne all on ka Konguta vallas asuva eelvalitud hukatud loomade matmispaigaga seotud küsimused.

Teisipäev, 21. juuni· 21.- 22. juunini viibivad Eestis missioonil Majanduskoostöö ja Arengu Organisatsiooni (OECD) eksperdid, kes kohtuvad põllumeeste esindusorganisatsioonide, teadlaste ja maamajandusvaldkonna õppeasutuste ning ametkondade esindajatega, et analüüsida Eesti innovatsioonipoliitika ja põllumajandusvaldkonna innovatsioonisüsteemi toimimist.· Kell 10.30 koguneb Harju maavalitsuses Harjumaa kohalik loomatauditõrje komisjon, kus maakondliku veterinaarkeskuse juhataja Vladimir Vahesaar annab ülevaate sigade Aafrika katku leviku hetkeseisust ning maakonna seafarmide esindajad farmides rakendavatest bioohutusmeetmetest. Kõne all on ennetustegevused, ametkondade koostöö ja valmisolek võimalike taudipuhangute likvideerimiseks.

Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.