Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Hea Toidu Festivalil Pärnus saab ka piima maitsta (2016-06-10 11:24:09)


Täna ja homme Pärnus Vallikraavi aasal toimuval Hea Toidu festivalil on suure grillfesti kõrval võimalik liha ja kala kõrvale maitsta ka piima ja piimatooteid. Eesti Põllumajandus Kaubanduskoda avab festivali Mesikäpa Mängumaal piimatelgi “Piim, päeva pärl!”, kus külastajatele jagataksegi piima ja piimatooteid, töötubades valmistatakse võid, lastealal saavad lapsed aga lehmapreili juhendamisel joonistada ja mängida.

„1. juunil Tallinnas Piimafestivaliga alguse saanud, 2. ja 4. juunil avatud piimafarmide päeva ja Imavere piimapäevaga jätkunud suur üle-eestiline piimanädal saab väärika lõpu Hea Toidu festivalil Pärnus, kus avame taas piimatelgi ja pakume festivali külastajatele piima ja piimatooteid maitsta,“ tutvustas Põllumajandus-Kaubanduskoja toiduvaldkonna juht Evi Randpere koja viimase aja tegemisi piima kui põhitoiduaine tutvustamisel.

Piimatelk Hea Toidu Festivalil on osa kolmeaastasest, eelkõige lastele ja noortele suunatud piimaprogrammist, mille eesmärk on Eestis piima ja piimatoodete maine parandamine, tarbimise sageduse ning koguse suurendamine.
Programmi raames korraldatakse mitmeid avalikkusele suunatud üritusi, nagu osalemine toidumessidel ja –festivalidel, avatud uste päevad piimafarmides, aga samuti ka erinevate piima ja piimatooteid tutvustavate trükiste ning lauamängude valmistamine. Piimaprogrammi läbiviimist rahastavad Euroopa Komisjon, Maaeluministeerium ja Eesti Põllumajandus Kaubanduskoda.

Allikas: Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja 10.06.2016 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.