Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
PPA merepääste ühisõppus oli edukas (2016-06-04 11:22:55)

Eile pool päeva kestnud merepääste ühisõppus Kaberneemes tõi kokku Politsei- ja Piirivalveameti, Päästeameti, Päästeliidu ja Eesti Vabatahtliku Mere- ja Järvepääste üksused ja meeskonnad.
Kokku osales kümmekond veemootorsõidukit ja paarkümmend päästjat. Muuhulgas prooviti läbi pukseerimine, otsingud vees ja maismaal, kannatanutele esmaabi andmine ja nende transport ning pinnaltpäästmine.
Ürituse eestvedaja PPA juhtivpiiriametnik Kristo Kotkas tõstab esile eesmärki parandada politsei ning vabatahtlike merepäästjate koostööd ning säilitada ja tõsta meeskondade oskusi. "On tähtis, et saaksime päästeolukorrad võimalikult kiiresti ja edukalt lahendatud. Selle jaoks koostasime harjutused, mis on võimalikult reaalsed."
PPA tunnustab vabatahtlikke huvi ja koostöövalmidust. "Vabatahtlike kaasamine on meile tähtis. Vabatahtlikke merepäästjaid saame kutsuda reaalsetele sündmustele hädasolijatele appi," rääkis Kotkas. "Tänasele tagasi vaadates kiidan osalejate vastupidavust kuuma ilmaga - harjutused kestsid tunde, aga sellele vaatamata tuldi väljakutsetega toime."
Samalaadsed harjutused, mida korraldatakse aastas vähemalt seitse, viiakse juba kahe nädala pärast läbi Lääne-Eestis. Osavamate merepäästjate väljaselgitamine toimub oktoobris Tallinnas.
Fotod (Eva Nõmme): http://imgur.com/a/oDk9o
 
Allikas: Politsei-ja Piirivalveameti 04.06.2016 pressiteade
Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.