Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Parimate metsamajandajate konkurss on avatud (2016-06-02 09:11:31)

Eesti Erametsaliit kuulutab välja konkursi parima metsamajandaja leidmiseks, keda autasustatakse augusti lõpus toimuvatel parimate metsamajandajate kokkutulekul Valgamaal.

Tänavu juba 23. korda toimuvale metsamajandajate konkursile on oodatud osalema kõik tublid metsaomanikud. Konkursi eesmärgiks on läbi erinevate metsamajandamise praktikate tutvustada metsaomanike vastutusrikast tööd kogu ühiskonnale ning jätkata metsamajandajate konkursi ja kokkutuleku traditsioone, mis aitavad kaasa nii metsaomanike kui ka metsaühistute ühistegevusele.

Konkursil hinnatakse erinevaid metsamajanduslikke töid ning muid metsaga seotud tegevusi eraldi kategooriatena. See aitab üldsusele paremini selgitada erinevate metsamajanduslike tööde, nagu uuendusraie, istutamine ja noorendike hooldus, olemust ja vajadust ning samas väärtustada metsahoiuga seotud tegevusi, nagu näiteks pärandkultuuri objektide hooldamine ja loodusväärtuste hoidmine.

Eesti Erametsaliidu juhatuse esimees Ants Erik selgitas, et läbi konkursi on võimalik tunnustada inimesi, kes oma metsast tõeliselt hoolivad ja seda majandavad. "Parimate metsamajandajate konkurss on mõeldud just selleks, et metsaomanikud saaksid oma oma metsa lugu teistega jagada ning edasi anda. Tunnustust väärivaid inimesi on Eestis palju ning selle konkursi raames kutsun kõiki üles märkama oma kodukandi tublisid metsaomanikke, et nende lood meieni jõuaks."

Konkursil osalemisel pole tähtis metsa majandamise juriidiline vorm, vaid see, et metsa majandatakse hästi. Konkursil osalenuid tunnustame 20. augustil parimate metsamajandajate kokkutulekul Valgamaal. Väärikad auhinnad paneb välja STIHL.

Konkursil osalemiseks tuleb täita ankeet oma metsa andmetega ning saata see 30. juuniks posti teel aadressile: MTÜ Eesti Erametsaliit, Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn
või e-posti teel: kristel.arukask@erametsaliit.ee

Konkursi ankeedi leiate SIITAllikas: Eesti Erametsaliidu pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.