Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Huviliste arv maaülikooli ingliskeelsele veterinaarmeditsiini õppekavale kasvas eelmise aastaga võrr (2016-06-02 09:03:37)

31. mail sai läbi avalduste vastuvõtt ingliskeelsetele õppekavadele Eesti Maaülikoolis. Kui maastikuarhitektuuri magistriõppekavale laekunud avalduste arv jäi eelmise aastaga samale tasemele, siis veterinaarmeditsiini integreeritud õppekavale laekus eelmisest aastast 50% enam avaldusi.

Eesti Maaülikooli vastuvõtu peaspetsialist Eda Aitseni sõnul on valdav osa avalduse esitajatest märkinud, et nad on infot Eesti Maaülikooli kohta saanud oma sõpradelt, perekonnaliikmetelt või tuttavatelt, kes on ülikooli neile soovitanud. "See on märk sellest, et need, kes meil juba õpivad või on õpingud lõpetanud, on ülikooli pakutava hariduse kvaliteediga rahul," lisas ta.

Veterinaarmeditsiini integreeritud õppekavale laekus kokku 106 avaldust järgmistest riikidest: Ameerika Ühendriigid, Prantsusmaa, Saksamaa, Hong Kong, Eritrea, Nigeeria, Hispaania, Ühendkuningriik, Iirimaa, Taani, Norra. Endiselt on kõige rohkem huvilisi Soomest, kust laekus kokku 90 avaldust.

Maastikuarhitektuuri magistriõppekavale laekus kokku 12 avaldust Iraanist, Ukrainast, Nigeeriast, Portugalist, Gruusiast, Ukrainast, Valgevenest, Iraagist, Egiptusest ja Jordaaniast.

Võrreldes eelmise aastaga on huvi Eesti Maaülikooli õppekavade vastu rahvusvahelisem - esindatud on rohkem riike - samuti on kandidaatide huvi varasemast tõsisem, ehk mittekvalifitseerunud avalduste osakaal on märkimisväärselt väiksem.Allikas: Eesti Maaülikooli pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.