Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Konservatiivne Rahvaerakond: rahapõletajad peavad poliitikast lahkuma (2016-05-26 01:42:25)

Estonian Airi lennufirmasse riigi raha pumbanud ministrid peavad võtma vastutuse ja poliitikast lahkuma, leiab Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon.

"Nagu Riigikontrolli auditist selgub, lasi valitsus üle 80 miljoni euro tuulde ilma igasuguse analüüsi ja mõistuspärase eesmärgita. Vähim, mis me teha saame, on nõuda asjaga seotud toonaste ministrite lahkumist poliitikast," ütles Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Martin Helme.

"Poliitiline vastutus ei tohi olla sõnakõlks. Me ei tohi leppida, et rahapõletajatest poliitikud teevad ette kivinäo ja õigustavad end jutuga õilsa eesmärgi nimel tegutsemisest. Ka riigikontrolör andis mõista, et paraku pole Estonian Air üksiknäide valitsuse otsustusprotsesside kvaliteedist."

Helme sõnul ei tohi äärmuslikku võhiklikkust ja hoolimatust maksumaksja rahasse üles näidanud poliitikud pääseda karistuseta. "Neil pole mingit moraalset õigust jätkata oma tegevust poliitilistes struktuurides või riigiettevõtete nõukogudes."


Allikas: Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.