Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeerium koos valitsemisala asutustega osaleb Maamessil (2016-04-20 10:38:26)


Maaeluministeerium koos valitsemisala asutustega osaleb 21.-23. aprillil Tartus toimuval Maamessil. Kolme päeva jooksul jagatakse teavet toetusmeetmete ja nende taotlemise kohta, tutvustatakse valitsemisala asutusi ning Avatud talude päeva 2016.

Baltimaade suurimail põllumajandusmessil on ühise väljapanekuga esindatud Maaeluministeerium, Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet (PRIA), Põllumajandusamet, Maamajanduse Infokeskus ning Maaelu Edendamise Sihtasutus koos Põllumajanduse Informatsiooni ja Konsultatsiooni Keskusega (PIKK).

Ühisstendil saab küsida nõu ministeeriumi ja ametite spetsialistidelt, lisaks tutvustatakse 24. juulil toimuvat teist üle-eestilist avatud talude päeva. Stendil on võimalik registreerida oma talu või põllumajandusettevõtet osalema Avatud talude päeval 2016.

Maaeluministeeriumi ja kaaseksponentide ühise programmi tutvustus ning ajakava on üleval Maaeluministeeriumi veebilehel. Ühisväljapanek asub C-hallis stendil C-35.

Allikas: Maaeluministeeriumi 20.04.2016 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.