Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 14. nädala eelinfo (2016-04-04 11:20:20)

Esmaspäev, 4. aprill

· Maaeluministeeriumi kantslerina alustab tööd senine maaelu- ja põllumajanduspoliitika asekantsler Illar Lemetti.

· maaeluminister Urmas Kruuse ja kantsler Illar Lemetti osalevad Riigikogu maaelukomisjoni istungil, kus on arutusel Euroopa Komisjoni ettepanekud põllumajandussektori olukorra leevendamiseks.

· kalamajandusosakonna juhataja Ain Soome osaleb Riigikogu keskkonnakomisjoni istungil, kus on arutusel Kihnu vallavalitsuse ettepanekud kalapüügiseaduse muutmiseks.

· toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai osaleb Riigikogu majanduskomisjoni istungil, kus on arutusel ettevõtluse tugiorganisatsioonide reorganiseerimine.

· kell 14 avab maaeluminister Urmas Kruuse ametlikult Maaeluministeeriumi valitsemisala asutuste Tartu keskuse (Tähe tn 4), mis koondab seni erinevates hoonetes asunud Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti, Veterinaar- ja Toiduameti, Põllumajandusameti, Põllumajandusuuringute Keskuse ning Maamajanduse Infokeskuse Tartu bürood ühte majja. Ajakirjanikud on oodatud! Lisainfo: Merje Tammsaar, tel. 518 5173, press@agri.ee .

Teisipäev, 5. aprill

· Maaeluministeeriumi väikses saalis koguneb põllumajandusteaduste nõukogu.

Kolmapäev, 6. aprill

· Maaeluministeeriumi väikeses saalis koguneb aiandussektori ümarlaud.

· kell 14 toimub Läänemaal Taebla Kultuurimajas (Haapsalu mnt 6) seakatku infopäev jahimeestele , kus antakse juhiseid sigade Aafrika katku tõrjumiseks metsas. Infopäev toimub Maaeluministeeriumi, Veterinaar- ja Toiduameti, Veterinaar- ja Toidulaboratooriumi ja Eesti Jahimeeste Seltsi koostöös. Lisainfo ja registreerimine Eesti Jahimeeste Seltsi kodulehel: www.ejs.ee/sak.

Neljapäev, 7. aprill

· maaeluminister Urmas Kruuse viibib 7.-8. aprillini Pariisis Majanduskoostöö ja Arengu Organisatsiooni OECD põllumajandusministrite kohtumisel.

· kell 14 toimub Pärnumaal, Pärnu Jahindusklubis (Suur-Kuke 5) seakatku infopäev jahimeestele , kus antakse juhiseid sigade Aafrika katku tõrjumiseks metsas. Infopäev toimub Maaeluministeeriumi, Veterinaar- ja Toiduameti, Veterinaar- ja Toidulaboratooriumi ja Eesti Jahimeeste Seltsi koostöös. Lisainfo ja registreerimine Eesti Jahimeeste Seltsi kodulehel: www.ejs.ee/sak

Reede, 8. aprill

· Maaeluministeeriumi väikses saalis koguneb Maaelu Edendamise Sihtasutuse nõukogu.

Allikas: Maaeluministeeriumi 04.04.2016 eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.