Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaministeeriumi 14. nädala eelinfo (2016-04-04 01:39:07)

Teisipäev, 5. aprill

- Teisipäeval ja kolmapäeval korraldab Keskkonnaministeerium HELCOMi põllumajanduse-keskkonna töögrupi koosoleku Tartus, kus peateemadeks on sõnniku toitainete sisalduse ühtse metoodika arendamise projekti algatamisega seotud koostöö ja tööjaotuse küsimused. Samuti räägitakse taimetoitainete bilansi arvutamise süsteemi loomisest ning selle rakendamisest põllumajandusettevõttes.
 

Kolmapäev, 6. aprill

- Keskkonnaminister Marko Pomerants annab Eesti Puitmajaliidu ja Eesti puitmajaklastri korraldatava konkursi "Aasta Tehasemaja 2016" parimatele üle auhinna.
 

- Kolmapäeval külastavad Maa-ametit Slovakkia Geodeesia-, Kartograafia- ja Katastriameti esindajad eesmärgiga tutvuda siinse maakatastri ja e-katastri tööga, aga ka teiste ameti pakutavate e-teenustega. Järgmisel päeval on külalised Registrite ja Infosüsteemide Keskuses, kus saavad ülevaate kinnistusregistri tööst.
 

Neljapäev, 7. aprill

- Keskkonnaminister Marko Pomerants kohtub Suurbritannia suursaadiku ning parlamendi esindajaga. Kohtumisel räägitakse teiste teemade seas ka toidujäätmetest.

- Neljapäeval avatakse loodusmuuseumis näitus "Vaprad ja ilusad. Peaosades samblik ja sammal". Näituse samblikke tutvustav osa on kõige suurem ja põhjalikum, mis Eestis seni tehtud. Samal õhtul algusega kell 18 tutvustavad Öökulli akadeemias näituse kuraatorid Loore Ehrlich ja Marja-Liisa Kämära vastavatud väljapanekut.
 

- Algusega kell 11 toimub Tartu Keskkonnaameti kontoris (Aleksandri 14, 2. korrusel) kaugküttesüsteemide investeeringutoetuste taotlejate infopäev. Täpsem info ja registreerumine siin: https://www.kik.ee/et/taotlejale/teabepaevad.

Reede, 8. aprill

- Briti suursaatkond korraldab Riigimetsa Majandamise Keskuses ümarlaua toidujäätmete vähendamise teemal. Ümarlaual osalevad ka Keskkonnaministeeriumi jäätmeosakonna esindajad.

- Reedest pühapäevani korraldab Keskkonnaamet Palmse mõisakompleksis Lahemaa rahvuspargi külastuskeskuses Lahemaa kohapärimuse koolituse, kuhu on oodatud kõik rahvusparkide pärimuse uurijad, külade kodu-uurijad ja kohalikud ajaloohuvilised elanikud.
 
Allikas: Keskkonnaministeeriumi eelinfo
 
Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.